0%

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız 1971 yılında Çomukoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi markası ile İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Sektöre ve modaya yön verme vizyonu ile yola çıkan firmamız 1999 yılında Abito markasını da Çomukoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin bir markası olarak tescillemiştir. İtalyanca elbise anlamına gelen Abito markası ile faaliyetlerini sürdüren firmamız 300 işçinin çalıştığı fabrikası ve toplamda 350’den fazla çalışanı ile üretimlerini gerçekleştirip Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Afrika Kıtası’ndaki 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

  • 47 yıldan fazla deneyim
  • Toptan ve perakende 20'den fazla ülkeye ihracat
1971

İZMİR’DE KURULDU.

Temelleri 1971 yılında atılan ABİTO bugün aynı heyecan ve özveri ile yoluna devam ediyor.

2007

İHRACAT YILLARI

Abito uluslararası ticarete başladı ve ilk ihracat deneyimini kutluyor.

2018

EMİN ADIMLARLA

Almanya’da yeni şubesi açıldı. Türkiye’de İzmir ve Konya merkezli ana şubeleri ve mağaza işbirlikleriyle 20’den fazla satış noktasında hizmet veriyor, müşterileriyle değer yaratmaya devam ediyor.

Abito Tekstil, Türkiye ve Almanya’daki mağazaları ve anlaşmalı satış noktaları ile modayı yaşam biçimi haline getirmiş mutlu müşterilerine hizmet vermektedir. Üst kalite ve şık ürün prensibiyle devam eden çalışmalar ile hedeflerine birer birer ulaşan, yeni hedeflerine de emin adımlarla ilerleyen firmamız, Abito markasını ve ürünlerini de Türkiye ve Almanya’ da patentleyerek bunu göstermektedir. Tecrübeli ekibi ile kaliteden ve tasarımdan ödün vermeden ‘’Damatlık ve Takım Elbise başta olmak üzere Kaban, Kaşe, Gömlek, Ceket, Kravat, Ayakkabı, Triko ve Yelek’’ kategorilerindeki ürünleri trend moda çizgisinde üretip piyasaya sunmaktadır. Dünya’da da önemli bir çok markaya koleksiyon hazırlayan firmamız aynı zamanda kendi koleksiyonlarını da yurt içi ve yurt dışındaki önemli markalara satmaktadır.

ŞİRKET YÖNETİMİ

YÖNETİM

TAKIMIMIZ

Bülent Öztürk

Kurucu Ortak

İlhami Öztürk

Kurucu Ortak

Fevzi Öztürk

Kurucu Ortak

Melik Öztürk

Kurucu Ortak

Cihan Öztürk

Kurucu Ortak

Mehmet Öztürk

Yönetim Kurulu Başkanı

_

Misyon

İş geliştirme ve yetkin takım çalışması ile müşterilerimize eşsiz tasarım ve yüksek kalitede değer yaratıyoruz.

_
_

Vizyon

Moda sektöründe mükemmelliği sağlayarak ilham alınan bir marka haline gelmektir.

_

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız

REFERANSLARIMIZ

Open chat